Resultater Agility

Agility 2016

18. februar

NKK Bø

Dommer: Kristin Bjørnelykke

Agility 3: 15 feil og 7.plass

Hopp 3: Disk

Dette var de siste offesielle løpene til Enya og hun er nå pensjonert fra agility i en alder av 10,5 år.

-----------------------------------

19. november

Dogs 4 All

Dommer: Stefanie Semkat

Hopp 3: Disk

Agility 3: Disk

-----------------------------------

8. og 9. oktober

Tønsberg Hundeklubb

Dommer: Dorte Kiærulf

Dag 1

Hopp 3: Disk

Dag 2

Hopp 3: 15,65 feil og 10. plass

--------------------------------------

10. og 11. september 

Sør-Rogaland brukshundklubb

Dommer: Kurt Ove Steinseth

Dag 1

Hopp 3: 15 feil og 13. plass

Dag 2

Agility 3: 7,28 feil og 8. plass

Hopp 3: 2,33 feil og 4. plass

----------------------------------------

3. og 4. september 

Arendal og omegn hundeklubb

Dommere: Eivind Fossum og Jan Egil Eide

Dag 1

Hopp 3: Disk

Dag 2

Hopp 3: Disk

4. juni

NKK Drammen

Agility NM

Dommere:

Agility 3: Disk

Hopp 3: 2,24 feil, 11. plass (de 10 beste kom til finalen, så næmere kommer man ikke)

------------------------------------------------------------------

23. og 24. april

Arendal og omegn hundeklubb

Dommere: Simon Noel og Stephanie Semkat

Dag 1

Hopp 3: Disk

Dag 2

Hopp 3: 5 feil og 35.plass

--------------------------------------------------------------------

12. mars

NKK Kristiansand

Dommer: Harald Sckjelderup

Agility 3: Disk

Hopp 3: Feilfritt og 5. plass

----------------------------------------------------------------------

6. mars

Drammen Hundefestival

Dommer:

Hopp 3: 38 feil og 18.plass

-----------------------------------------------------------------------

20. februar

NKK Bø

Dommer: Helge Himle

Agility 3: Disk

Hopp 3: Feilfritt, 2. plass og CERT

Agility 2015

17. oktober

NKK Hamar

Dommer: Jon G. Olsen 

Agility 3: 10 feil og 4. plass

Hopp 3: Disk

----------------------------------------------------------------

11. oktober

Tønsberg Hundeklubb

Dommer: Morten Holmen 

Agility 3: 30 feil og 11.plass

Hopp 3: Disk

-------------------------------------------------------------------

26. og 27. september

NKK Rogaland

Sør-Rogaland Brukshundklubb

Dommer: Eivind B. Fossum

Dag 1

Agility 3: Feilfritt, 2. plass og CERT! Enya sitt 3.CERT og dermed champion!

Hopp 3: Disk

Dag 2

Agility 3: 5 feil og 3.plass

Hopp 3: 5 feil og 9. plass

-----------------------------------------------------------------

19. og 20. september

Hove leirsted

Arendal og omegn hundeklubb

Dommer: Harald Sckjelderup

Dag 1

Agility 3: Disk

Hopp 3: Disk

Dag 2

Agility 3: 10 feil og 20.plass

Hopp 3: Disk

-----------------------------------------------------------------

13. september

Drøbaksmesterskapet

Drøbak Hundeklubb

Dommere: Gondola Guttormsen (Thomas Andersen)

Agility 3: Disk

Hopp 3: 5 feil og 15.plass

--------------------------------------------------------------------

5. - 11. juli

Agilityuka på Lista Flypark

Sør-Rogaland Brukshundklubb

Dommere: Sascha Grunder, Eivind Fossum, Jan Egil Eide, Poul Lerche, Bernd Hüppe, Stephanie Semkat, Zsofi Biro, Simon Noel, Sophie Juul Nielsen, Seppo Savikko og Jirina Mackova

Dag 1

Agility 3: 5,84 feil og 6.plass

Hopp 3: Disk

Åpen: 15 feil og 21.plass 

Dag 2

Agility 3: Feilfritt, 2.plass og CERT

Hopp 3: 20,37 feil, 21.plass

Åpen: 5 feil, 46.plass

Dag 3

Agility 3: Disk

Hopp 3: Feilfritt og 14.plass

Åpen:  Disk

Dag 4

Agility 3: Disk

Hopp 3: Disk

Åpen: Disk

Dag 5

Agility 3: Feilfritt og 5.plass

Hopp 3: Feilfritt og 10.plass

Åpen: 5 feil og 12.plass

Dag 6

Agility 3: Disk

Hopp 3: Ikke møtt

Finale: Feilfritt og 6.plass av totalt 129 hunder

--------------------------------------------------------------------------------------

30. og 31. mai

NM i agility

NKK Drammen

Dommere: Jan Egil Eide, Kirsten Bjørnelykke,

Dag 1

Agility 3: 5 feil

Hopp 3: Feilfritt, 10. plass

Dag 2

Agility 3: 11,38 feil

Hopp 3: 8,69 feil

Sammenlagt: 20,08 feil og 23. plass

------------------------------------------------------------------------------------------

25. og 26. april

Arendal og omegn hundeklubb

Hove på Tromøy

Dommere: Sascha Gründer, Veronika Herendy og Patrick Bücher

Dag 1

Agility 3: Disk

Hopp 3: Feilfritt, 8. plass

Lag: Disk på Enya, disk på laget

Dag 2

Agility 3: Feilfritt, 10. plass

Hopp 3: 10 feil, 32. plass

Lag: Feilfritt på Enya, disk på lag

---------------------------------------------------------------------------

7. og 8. mars

Drammen Brukshundklubb

Mjøndalshallen

Dommere: Peter Holmberg

Agility 3: 5 feil, 18. plass

Hopp 3: 0,95 feil,

Lag: Disk på Enya, 2. plass på laget med 10 feil og NM-napp

-------------------------------------------------------------------------

21. februar

NKK

Bø i Telemark

Dommere: Per Berg Kirkevold

Agility 3: 15 feil, 3. plass

Hopp 3: 9,43 feil, 3. plass

---------------------------------------------------------------------------

10. og 11. januar

Sandefjord HK og Tønsberg HK

Skjærgårdshallen i Langesund

Dommere: Ronald van Straten, Gondola Guttormsen

Dag 1

Agility 3: 20 feil, 22. plass

Hopp 3: Disk

Dag 2

Agility 3: 5 feil, 10. plass

Hopp 3: Disk

Agility 2014

17. november

Dogs 4 all

Norges Varemesse

Dommer: Sascha Grunder og Gondola Guttormsen

Agility 3: 15 feil, 8. plass

Hopp 3: 12,84 feil, 5. plass

---------------------------------------------------

18. og 19. oktober

Nowegian Open

Kongsvingerhallen

Dommere: Sascha Grunder, 

Dag 1: Agility 3: 20,66 feil, 62. plass

         Hopp 3: Disk

         Åpen agility: Disk

         Åpen hopp: 10 feil, 83. plass

Dag 2: Agility 3: Disk

         Hopp 3: Ikke møtt

--------------------------------------------------------

20. og 21. september

Hove på Tromøya i Arendal

Arendal og omegn hundeklubb og Kristiansand Hundeklubb

Dommere: Gondola Guttormsen og Simon Noel

Dag 1: Agility 3: 10 feil, 14. plass

         Hopp 3: 7 feil, 12. plass

Dag 2: Agility 3: Disk

         Hopp 3: Disk

         Lag: Disk på Enya, disk på laget

-----------------------------------------------------------

17. august

NKK Bjerke

Bjerke Travbane

Dommer:

Agility 3: 10 feil, 1. plass

Hopp 3: Feilfritt, 3. plass og CERT

------------------------------------------------------------

7. - 12. juli

Dania cup 

Næstved i Danmark

Dag 1: Agility 3: 10 feil, 47. plass

         Hopp 3: Disk

         Åpen: 10 feil, 83. plass

Dag 2: Agility 3: Disk

         Hopp 3: 0,93 feil, 18. plass

         Åpen: 10 feil, 85. plass

Dag 3: Agility 3: 10 feil, 41. plass

         Hopp 3: Disk

         Åpen: 10 feil, 49. plass

Dag 4: Agility 3: 16,53 feil, 38. plass

         Hopp 3: Disk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

31. mai og 1. juni

Norgesmesterskap

NKK Drammen

Dommere: Peter Holmberg, 

Dag 1: Kvalifisering: Hopp 3: 15 feil

                           Agility 3: 10 feil

Sammenlagt ble det en 13. plass og finale neste dag.

Dag 2: Finaler: Hopp 3: 0,51 i tidsfeil og 1. plass

                    Hopp 3: 10 feil

Sammenlagt 10,51 feilpoeng. Dette holdt til å bli norgesmester 2014!

         

--------------------------------------------------------------------------------------------------

1. mai

Moss

Moss og omegn Hundeklubb

Dommer: Harald Schelderup og Gondola Guttormsen

Agility 3: 10 feil og 17. plass

Hopp 3: Disk

Lag: Feilfritt på Enya, laget disket

-------------------------------------------------------------------------------------------------

26. og 27. april

Hove på Tromøya i Arendal

Arendalog omegn hundeklubb og Kristiansand Hundeklubb

Dommere: Ton van der Laar og Sascha Grunder

Dag 1: Agility 3: Disk

         Hopp 3: Disk

         Lag: 10 feil på Enya, disk på laget

Dag 2: Agility 3: Disk

         Hopp 3: Disk

         Lag: 10 feil på Enya, 5. plass på laget med 25,07 feil

-------------------------------------------------------------------------------------------------

6. april

Melsomvik

Tønsberg Hundeklubb

Dommer: Peter Holmberg og Uschi Hornung

Agility 3: Disket

Hopp 3: 5,25 feil, 14. plass

Lag: Feilfritt på Enya, laget disket

------------------------------------------------------------------------------------------------

15. mars

Sørlandshallen i Kristiansand

NKK

Dommer: Helge Himle

Agility 3: 5 feil, 4. plass

Hopp 3: 5 feil, 3. plass

-------------------------------------------------------------------------------------------------

8. og 9. mars

Mjøndalshallen

Drammen Brukshundklubb

Dommere: Ronald van Straten, Gondola Guttormsen, Peter Holmberg

Dag 1: Agility 3: 5 feil, 6. plass

         Hopp 3: Disk

         Lag: Disk på Enya, disk på laget

Dag 2: Agility 3: 5 feil, 11. plass

         Hopp 3: 10 feil, 6,07 i tidsfeil, 7. plass

         Lag: Disk på Enya, disk på laget

------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. og 12. januar

Skjærgårdshallen i Langesund

Sandefjord hundeklubb og Tønsberg hundeklubb

Dommere: Peter Holmberg, Kirsten Bjørnelykke og Ronald van Straten

Dag 1: Agility 3: 10 feil, 9. plass

         Hopp 3: 10 feil, 16. plass 

         Lag: 10 feil på Enya, 3. plass på laget

Dag 2: Agility 3: Disk

         Hopp 3: Feilfritt, 6. plass

         Lag: Disk på Enya, disk på laget

Agility 2013

16. og 17. november

Norges Varemesse, Lillestrøm

Dogs4All - NM i agility

Dag 1: Hopp: Disk

         Agility: 

         Lag: 44,1 feil, 6. plass og kvalifisert til finalen med kun 3 hunder. Enya 15              feil

Dag 2: Lag: 6. plass av 6 lag. Totalt 80 feil

--------------------------------------------------------------------------

25. og 26. oktober

Kongsvinger

Norwegian Open

Dommere: Peter Kindle, Sandra Deidda og Stefanie Semkat

Dag 1: Agility 3: 16,59 feil og 23. plass

         Hopp 3: Feilfritt og 19. plass

         Tunellcup: Feilfritt og 46. plass

         Norwegian Open: 1,62 feil og 13. plass (Kval. til finalen)

Dag 2: Agility 3: Feilfritt og 13. plass

         Hopp 3: Disk

         Tunellcup: Feilfritt, vet ikke plassering

         Norwegian Open: Dessverre en disk i finalen

Tunellcup sammenlagt: Feilfritt og 31. plass

-----------------------------------------------------------------------------------------------

21. og 22. september

Arendal

Arendal og omegn hundeklubb og Kristiansand hundeklubb

Dommere: Harald Schjelderup og Gondola Guttormsen

Dag 1: Agility 3: Disk

         Hopp 3: 5 feil (riv), 13. plass 

         Lag: Feilfritt på Enya, disk på laget

Dag 2: Agility 3: 10 feil, 8. plass

         Hopp 3: 5 feil, 14, plass

         Lag: Feilfritt på Enya, disk på laget

---------------------------------------------------------------------------------------

8. september

Drøbak

Drøbak Hundeklubb

Dommer: Alan Hansen

Agility 3: Feilfritt, 3. plass og CERT

Hopp 3: Disk

------------------------------------------------------------------------------------

25. august

Bjerke Travbane

NKK

Dommer: 

Agility 3: Disk

Hopp 3: 3,86 i tidsfeil, 2. plass

------------------------------------------------------------------------------------

 

17. og 18. august

Fredrikstad

Norsk Terrier klubb avd Østfold

Dommer: Morten Holmen

Dag 1: Agility 3: Disk

         Hopp 3: 0,76 5. plass

         Lag: Feilfritt på Enya, 1. plass på lag (30,71 feil)

Dag 2: Agility 3: Feilfritt, 3. plass

         Hopp 3: 0,13 i tidsfeil, 3. plass

         Lag: 5 feil på Enya, 1. plass på lag (15,67 feil og NM-napp)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

9. - 11. august

Stavsplassen, Tretten

Gjøvik HK, Lillehammer BHK, Hamar og omegn HK og Gudbrandsdalen HK

Dommere: Simon Noel, Eivind Bredo Fossum, Morten Holmen (Norge), Åsa Thunquist, Eva Lund (Sverige)

Stevne 1: Agility 3: Disk

              Hopp 3: Disk

Stevne 2: Agility 3: Disk

              Hopp 3: Feilfritt, 9. plass

Stevne 3: Agility 3: Disk

              Hopp 3: 15,5 feil (5,5 tidsfeil), 11. plass

Stevne 4: Agility 3: 15 feil, 11. plass

              Hopp 3: 0,76 feil, 5. plass

-----------------------------------------------------------------------------

9. juni

Bugården, Sandefjord

Sandefjord Hundeklubb

Dommer: Per Berg Kirkevold

Agility 3: 5 feil (vegring), 5. plass

Hopp 3: 2,42 tidsfeil, 7. plass

Lag: 5 feil på Enya, 3. plass på lag

-------------------------------------------------------------------------------

16. mars

Sørlandshallen

NKK Kristiansand

Dommer: Per Berg Kirkevold

Agility 3: 10 feil, 3. plass

Hopp 3: 7,72 feil (1 riv og tidsfeil), 1. plass

---------------------------------------------------------------------------------

9. og 10. mars

Mjøndalshallen

Drammen Hundefestival

Dommer: Michael Kanbach (Tyskland) og Peter Holmberg

Dag 1:

Agility 3: 5 feil, 8. plass

Hopp 3:  Feilfritt, 3. plass

Lag: 5 feil på Enya, laget disket

Dag 2:

Agility 3: Feilfritt, 3. plass

Hopp 3: Feilfritt, 10. plass

Lag: Feilfritt på Enya, laget fikk 25 feil og 4. plass

-----------------------------------------------------------------------------------------

23. februar

Bø i Telemark

NKK

Dommer: 

Agility 3: 15 feil (3 feltfeil), 3. plass

Hopp 3:   8,17 feil (vegring + tidsfeil) 5. plass

Lag: 15 feil (3 riv) på Enya, laget disket

 

----------------------------------------------------------------------------------------

12. og 13. januar

Bø i Telemark

Sandefjord Hundeklubb, Tønsberg Hundeklubb, Bø og Sauherad Hundeklubb og Norsk schipperkeklubb

Dommer: Harald Schjelderup

Agility 3: 5 feil (vegring), 1,13 i tidsfeil, 9.plass

Hopp 3: Disk

 

Agility 2012

20. og 21. oktober

Norwegian Open

Dag 1:

Agility 3: Disk

Hopp 3: Disk

Tunellcup: 29.plass, 3,96 m/s

NO: Disk

Dag 2:

Agility 3: Disk

Hopp 3: 4,18 i tidsfeil, 8.plass

Tundellcup: 13. plass, 4,41 m/s

Tunellcup sammenlagt: 9. plass

----------------------------------------------------------------------------

Høststevnet i Arendal

22. og 23. september

Dag 1: Agility 3: Disk

         Hopp 3: 5,56 feil, 7. plass

         Lag: Disk

Dag 2: Agility 3: 10 feil, 3. plass

         Hopp 3: Disk

         Lag: 78,09 feil, 3. plass

-----------------------------------------------------------------------

9. september

Drøbak Hundeklubb

Dommer: Harald Schjelderup

Hopp 3: 5 feil, 0,53 i tidsfeil, 5.plass

Agility 3: Feilfritt, 2. plass

Lag: Feilfritt, lag disket

---------------------------------------------------------------------------

25. og 26. august

Norsk Terrier Klubb Østfold (Fredrikstad)

Dommere: Anders Bergqvist og Per Berg Kirkvold (Dommerelev Helge Himle)

Dag 1: Hopp 3: Disk

         Agility 3: Feilfritt, 4. plass

         Lagløp: Disk på hele laget

Dag 2: Hopp 3: 5 feil, 4. plass

         Agility 3: Feilfritt, 5. plass

        Lagløp: Disk på Enya, laget ble nr. 3

------------------------------------------------------------------------------

10., 11. og 12. august

Stav

Stevne 1: Agility 3: Disk

             Hopp 3: 5 feil, 9,37 i tidsfeil, 7.plass

             Lagløp: Enya feilfri, laget disket

 

Stevne 2: Agility 3: Feilfritt, 13. plass

             Hopp 3: Disk

             Lagløp: Enya 5 feil, laget disket

 

Stevne 3: Agility 3: Disk

             Hopp 3: Disk

             Lagløp: Enya feilfri, laget disket

 

Stevne 4: Agility 3: 5 feil, 8.plass

             Hopp 3: 10 feil, 5,03 i tidsfeil, 15.plass

             Lagløp: Feilfritt, laget disket

 

-------------------------------------------------------------------------------------

4. og 5. august

Nes/ Stovner 

Dommere: 

Dag 1: Agility 3: 10 feil, 11. plass

         Hopp 2: Feilfritt, 3. plass og opprykk til klasse 3 (fart: 4,18 m/s)

 

Dag 2: Agility 3: 10 feil,  9. plass

         Hopp 3: 1,53 i tidsfeil, 7. plass

----------------------------------------------------------------------------------------

Stavangeruka

Dag 1: Agility 2:                   9,43 feil, 5.plass

         Hopp 2:                    Disket

 

Dag 2: Agility 2:                   Feilfritt, 3. plass - napp nr. 3

         Hopp 2:                    5 feil, 12. plass

 

Meldt opprykk til klasse 3 i agility

Dag 3: Agility 3:                  10 feil (riv), 17. plass

         Hopp 2:                   10 feil (slalom)

 

Dag 4: Agility 3:                  Disket

         Hopp 2:                   5 feil

         Åpen klasse:             Feilfritt, 6.plass av 106 påmeldte

 

Dag 5: Agility 3:                  Disket

         Hopp 2:                   Feilfritt, 6.plass

 

Dag 6: Agility 3:                  5 feil (riv), 15.plass

         Hopp 2:                   Feilfritt, 2.plass - napp nr 2

------------------------------------------------------------------------------------------

Sandefjord 17. juni 2012

Sandefjord Hundeklubb

Agility 2: Feilfritt, 4.plass

Hopp 2: Feilfritt, 5. plass

Lag: Feilfritt på Enya, laget disket

---------------------------------------------------------------------------------------------

Hønefoss 10. juni 2012

Hønefoss HK

Dommer: Petter Nordlien

Agility 2: 15 feil, 8. plass

Hopp 2: Disk

Lag: 4. plass

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Drammen 2. juni 2012

NKK

Dommere: Marianne Mowè

Agility 2:  Feilfritt og 2. plass        

Hopp 2:   Disket                  

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Oslo, 26. og 27. mai 2012

Oslo hundeshow

Dommere: Saso Novak (Slovenia) og Jon G. Olsen, Yngve Sommer lørdag, Harald Schjelderup søndag.

Lørdag:

Agility 2:          3,64 i tidsfeil, 3. plass

Hopp 2:           5. feil, ca 11 plass

Lag:                Disket

 

Søndag:

Agility 2:         Disket

Hopp 2:          Disket

Lag: Lag disket, Enya gikk ikke lagløp.

--------------------------------------------------------------------------------------

Moss, 01.05.12

Moss

Dommere: Petter Nordlien

 

Agility 2:          5 feil og 11. plass

Hopp 2:           Feilfritt og 4. plass

Lag:                Laget disket, Enya 10 feil

----------------------------------------------------------------------------------------

Arendal, 21/04-12-22/04.12

Tromøya - Hove

Dommere: Sascha Grunder (Sveits) og Ton van der Laar (Nederland)

 

Lørdag

Agility 2:          Disket

Hopp 2:           10 feil og 8.plass

Lag:                Feilfritt. Laget kom på 2. plass av 17 lag

 

Søndag

Hopp 2:           Feilfritt og 3. plass (første napp i kl 2)

Agility 2:          Feilfritt og 3. plass (første napp i kl 2)

Lag:                Laget disket. Enya og Hans-Kristian hadde 10 feil.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Tønsberg, 31.03.12

Melsomvik

Dommer: Lee Gibson

 

Agility 2:          5 feil og 4. plass

Hopp 2:           Disket

Lag:                Enya hadde feilfritt lagløp

-----------------------------------------------------------------------------------------

Drammen, 10/03-12-11/03.12

Mjøndalshallen

Dommere: Petter Nordien, Gondola Guttormsen og Magne Alden.

 

Dag 1

Agility 2:          Disket

Hopp 2:           Disket

Lag:                Kom gjennom med 30 feil

 

Dag 2

Klasse 2 hopp:  Feilfritt og 4. plass

Agility 2:          Disket

Lag:                Laget disket, men Enya og Hans-Kristian kom gjennom med en                            vegring.

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NKK Bø i Telemark, 18/02-12

Telemarkshallen

Dommere: Harald Schjelderup (elev: Simon Noel)

 

Klasse 2 hopp:  Disket

Agility 2:          10 feil - 3. plass

Lag:                Disket

 

Agility 2011/ 2010

20. og 21. oktober

Norwegian Open

Dag 1:

Agility 3: Disk

Hopp 3: Disk

Tunellcup: 29.plass, 3,96 m/s

NO: Disk

Dag 2:

Agility 3: Disk

Hopp 3: 4,18 i tidsfeil, 8.plass

Tundellcup: 13. plass, 4,41 m/s

Tunellcup sammenlagt: 9. plass

----------------------------------------------------------------------------

Høststevnet i Arendal

22. og 23. september

Dag 1: Agility 3: Disk

         Hopp 3: 5,56 feil, 7. plass

         Lag: Disk

Dag 2: Agility 3: 10 feil, 3. plass

         Hopp 3: Disk

         Lag: 78,09 feil, 3. plass

-----------------------------------------------------------------------

9. september

Drøbak Hundeklubb

Dommer: Harald Schjelderup

Hopp 3: 5 feil, 0,53 i tidsfeil, 5.plass

Agility 3: Feilfritt, 2. plass

Lag: Feilfritt, lag disket

---------------------------------------------------------------------------

25. og 26. august

Norsk Terrier Klubb Østfold (Fredrikstad)

Dommere: Anders Bergqvist og Per Berg Kirkvold (Dommerelev Helge Himle)

Dag 1: Hopp 3: Disk

         Agility 3: Feilfritt, 4. plass

         Lagløp: Disk på hele laget

Dag 2: Hopp 3: 5 feil, 4. plass

         Agility 3: Feilfritt, 5. plass

        Lagløp: Disk på Enya, laget ble nr. 3

------------------------------------------------------------------------------

10., 11. og 12. august

Stav

Stevne 1: Agility 3: Disk

             Hopp 3: 5 feil, 9,37 i tidsfeil, 7.plass

             Lagløp: Enya feilfri, laget disket

 

Stevne 2: Agility 3: Feilfritt, 13. plass

             Hopp 3: Disk

             Lagløp: Enya 5 feil, laget disket

 

Stevne 3: Agility 3: Disk

             Hopp 3: Disk

             Lagløp: Enya feilfri, laget disket

 

Stevne 4: Agility 3: 5 feil, 8.plass

             Hopp 3: 10 feil, 5,03 i tidsfeil, 15.plass

             Lagløp: Feilfritt, laget disket

 

-------------------------------------------------------------------------------------

4. og 5. august

Nes/ Stovner 

Dommere: 

Dag 1: Agility 3: 10 feil, 11. plass

         Hopp 2: Feilfritt, 3. plass og opprykk til klasse 3 (fart: 4,18 m/s)

 

Dag 2: Agility 3: 10 feil,  9. plass

         Hopp 3: 1,53 i tidsfeil, 7. plass

----------------------------------------------------------------------------------------

Stavangeruka

Dag 1: Agility 2:                   9,43 feil, 5.plass

         Hopp 2:                    Disket

 

Dag 2: Agility 2:                   Feilfritt, 3. plass - napp nr. 3

         Hopp 2:                    5 feil, 12. plass

 

Meldt opprykk til klasse 3 i agility

Dag 3: Agility 3:                  10 feil (riv), 17. plass

         Hopp 2:                   10 feil (slalom)

 

Dag 4: Agility 3:                  Disket

         Hopp 2:                   5 feil

         Åpen klasse:             Feilfritt, 6.plass av 106 påmeldte

 

Dag 5: Agility 3:                  Disket

         Hopp 2:                   Feilfritt, 6.plass

 

Dag 6: Agility 3:                  5 feil (riv), 15.plass

         Hopp 2:                   Feilfritt, 2.plass - napp nr 2

------------------------------------------------------------------------------------------

Sandefjord 17. juni 2012

Sandefjord Hundeklubb

Agility 2: Feilfritt, 4.plass

Hopp 2: Feilfritt, 5. plass

Lag: Feilfritt på Enya, laget disket

---------------------------------------------------------------------------------------------

Hønefoss 10. juni 2012

Hønefoss HK

Dommer: Petter Nordlien

Agility 2: 15 feil, 8. plass

Hopp 2: Disk

Lag: 4. plass

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Drammen 2. juni 2012

NKK

Dommere: Marianne Mowè

Agility 2:  Feilfritt og 2. plass        

Hopp 2:   Disket                  

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Oslo, 26. og 27. mai 2012

Oslo hundeshow

Dommere: Saso Novak (Slovenia) og Jon G. Olsen, Yngve Sommer lørdag, Harald Schjelderup søndag.

Lørdag:

Agility 2:          3,64 i tidsfeil, 3. plass

Hopp 2:           5. feil, ca 11 plass

Lag:                Disket

 

Søndag:

Agility 2:         Disket

Hopp 2:          Disket

Lag: Lag disket, Enya gikk ikke lagløp.

--------------------------------------------------------------------------------------

Moss, 01.05.12

Moss

Dommere: Petter Nordlien

 

Agility 2:          5 feil og 11. plass

Hopp 2:           Feilfritt og 4. plass

Lag:                Laget disket, Enya 10 feil

----------------------------------------------------------------------------------------

Arendal, 21/04-12-22/04.12

Tromøya - Hove

Dommere: Sascha Grunder (Sveits) og Ton van der Laar (Nederland)

 

Lørdag

Agility 2:          Disket

Hopp 2:           10 feil og 8.plass

Lag:                Feilfritt. Laget kom på 2. plass av 17 lag

 

Søndag

Hopp 2:           Feilfritt og 3. plass (første napp i kl 2)

Agility 2:          Feilfritt og 3. plass (første napp i kl 2)

Lag:                Laget disket. Enya og Hans-Kristian hadde 10 feil.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Tønsberg, 31.03.12

Melsomvik

Dommer: Lee Gibson

 

Agility 2:          5 feil og 4. plass

Hopp 2:           Disket

Lag:                Enya hadde feilfritt lagløp

-----------------------------------------------------------------------------------------

Drammen, 10/03-12-11/03.12

Mjøndalshallen

Dommere: Petter Nordien, Gondola Guttormsen og Magne Alden.

 

Dag 1

Agility 2:          Disket

Hopp 2:           Disket

Lag:                Kom gjennom med 30 feil

 

Dag 2

Klasse 2 hopp:  Feilfritt og 4. plass

Agility 2:          Disket

Lag:                Laget disket, men Enya og Hans-Kristian kom gjennom med en                   vegring.

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NKK Bø i Telemark, 18/02-12

Telemarkshallen

Dommere: Harald Schjelderup (elev: Simon Noel)

 

Klasse 2 hopp:  Disket

Agility 2:          10 feil - 3. plass

Lag:                Disket

 -----------------------------------------------------------------------------------

Feilfrie løp 2010

Agility:

30/4-11 Arendal. Dommer: Sascha Grunder

25/6-11 Stav. Dommer: Sven Åfeldt

26/6-11 Stav. Dommer: Kari Jalonen

 

Hopp:

13/3-11 Drammen. Dommer: Arild Berntsen

3/4-11 Tønsberg. Dommer: Lars Bang

24/6-11 Stav. Dommer: Sven Åfeldt

 

Rykket opp til klasse 2.

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

28.02 | 20:56

Hei! Takk for det! Mira er en Shetland Sheepdog på snart 10 år. Hun eies av ei i klubben vår, og mannen min går litt med henne innimellom.

...
21.02 | 14:21

Har fulgt dere litt på YouTube og er imponert :)
Hvem er Mira, som här vært med i noen videoer?
Hvilkenid rase er hun?

...
21.10 | 20:07
Valper/ Puppies har mottatt 2
01.03 | 17:01
Litt om oss har mottatt 1
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE