Resultater Agility

Agility 2018

23. september

Tønsberg Hundeklubb

Dommere: Peter Holmberg og Ronald van Straten

Agility 2: 15 feil og 7.plass

Hopp 3: Feilfritt og 6.plass

-----------------------------------------

19. september

Sandefjord Hundeklubb

Dommer: Jon G. Olsen

Agility 2: Disk

Hopp 3: 20,13 feil og 5.plass

------------------------------------------

15. og 16. september

Sør-Rogaland brukshundklubb

Dommer: Gondola Guttormsen

Dag 1

Agility 2: 13,08 feil, 1.plass 

Hopp 3: Disk

Dag 2

Agility 2: Disk

Hopp 3: 8,15 feil og 8.plass

----------------------------------------

5. august

Nes hundeklubb

Dommere: Thomas H. Andersen og Gondola Guttormsen

Agility 2: 10 feil og 8.plass

Hopp 3: Disk

-----------------------------------------

16. og 17. juni

Bergen agilityklubb

Dommere: Svetlana Zolotnikova og Andreas Silferberg

Dag 1

Agility 2: 15 feil og 3.plass

Hopp 3: 10,89 feil og 14.plass

Dag 2

Agility 2: Disk

Hopp 3: Disk

---------------------------------

2. og 3. juni

NKK Sandefjord

Dommere: Nicolas Renauld og Kurt Ove Steinseth

Agility 2: Disk

Hopp 3: Disk

-------------------------------

20. og 21. april

Arendal og omegn hundeklubb

Dommere: Kurt Ove Steinseth, Stepfanie Semkat, Petr Pupik og Papavero Vittorio

Dag1

Agility 2: Disk

Hopp 3: 5,79 feil og 12.plass

Dag 2

Agility 2: Disk

Hopp 3: Disk

------------------------------------

17. mars

NKK Kristiansand

Dommer: Jon G. Olsen

Agility 2: Disk

Hopp 3: Disk

--------------------------------------

17. februar

NKK Bø

Dommer: Morten Holmen

Agility 2: 5 feil og 3.plass

Hopp 3: 5,98 feil og 10 .plass

----------------------------------------

13. og 14. januar

Sandefjord Hundeklubb

Dommere: Eivind Bredo Fossum, Michiel Lazaroms

Dag 1

Agility 1: 10 feil og 5. plass

Hopp 2: Feilfritt og 2. plass (Siste nappet til klasse 3)

Dag 2

Agility 1: Feilfritt og 3. plass (siste nappet til klasse 2)

Hopp 2: Feilfritt og 1. plass

Agility 2017

21. og 22. oktober

Norwegian Open

Dommere: Jari Suomalainen, Rene Blank, Andreas Silferberg og Tamas Traj

Dag 1

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

Dag 2

Agility 1: Disk

Hopp 2: Feilfritt og 4.plass

---------------------------------------

14. oktober

Tønsberg

Dommere: Ronald van Straten og Jurgen Smit

Agility 1: 10 feil og 10.plass

Hopp 2: Feilfritt, 2.plass og andre nappet

----------------------------------------

23. og 24. september

Arendal

Dommere: Kurt Ove Steinseth, Veronika Herendy og Eivind Bredo Fossum

Dag 1

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

Dag 2

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

-----------------------------------

9. og 10. september

NKK Rogaland

Dommer: Morten Holmen

Dag 1

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

Dag 2

Agility 1: 5 feil og 1.plass

Hopp 2: Disk

----------------------------------------

3. september

Drøbakmesterskapet

Dommere: Gondola Guttormsen og Anders Virtanen

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

---------------------------------------

10. juni 

NKK Ekeberg

Dommer: Gondola Guttormsen og Harald Schjelderup

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

-----------------------------------------

27. og 28. mai

Stovner HK

Dommere: Eivind Fossum, Jon G. Olsen og Harald Schjelderup

Dag 1

Agility 1: 10 feil og 7. plass

Hopp 2: Disk

Dag 2

Agility 1: 5 feil og 4. plass

Hopp 2: Disk

--------------------------------------

29. og 30. april og 1. mai

Sør - Rogaland BHK og Haugesund HK

Dag 1

Agility 1: Disk

Hopp 2: Disk

Dag 2

Agility 1: 10 feil og 3. plass

Hopp 2: Disk

Dag 3

Agility 1: 5 feil og 2. plass

Hopp 2: Feilfritt og 1. plass

-----------------------------

8. april

Tønsberg HK

Dommer:

Agility 1: Feilfritt og 1. plass

Hopp 1: Feilfritt og 2.plass

------------------------------

18. februar

NKK Bø

Dommer: Kirsten Bjørnelykke

Agility 1: Feilfritt og 1.plass

Hopp 1: Feilfritt og 1.plass

-----------------------------

15. januar

Norsk Dobermannklubb/Sandefjord Hundeklubb

Dommer: Kurt Ove Steinseth og Stefanie Semkat

Hopp 1: Disk

Agility 1: 10 feil og 2. plass

Agility 2016

19. november

Dogs 4 All

Dommer: Kurt Ove Steinseth

Hopp 1: 5 feil og 3. plass

-----------------------------------------

10. september

Sør-Rogaland brukshundklubb

Dommer: Kurt Ove Steinseth

Hopp 1: Feilfritt, 1. plass og første napp i hopp 1

-------------------------------------------

23. og 24. april

Arendal og omegn hundeklubb

Uoffesiell tunellcup

Dag 1

Feilfritt og 4. plass (Arya gikk bare et løp)

Dag 2

Løp 1: Feilfritt og 11. plass

Løp 2: Disk

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

28.02 | 20:56

Hei! Takk for det! Mira er en Shetland Sheepdog på snart 10 år. Hun eies av ei i klubben vår, og mannen min går litt med henne innimellom.

...
21.02 | 14:21

Har fulgt dere litt på YouTube og er imponert :)
Hvem er Mira, som här vært med i noen videoer?
Hvilkenid rase er hun?

...
21.10 | 20:07
Valper/ Puppies har mottatt 2
01.03 | 17:01
Litt om oss har mottatt 1
Du liker denne siden
Hei!
Prøv å lage din egen hjemmeside som jeg.
Det er enkelt, og du kan prøve det helt gratis.
ANNONSE